ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ ÖZNUR TEMİZLİK 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02
Eskişehir Merdiven,Ev,Ofis,Fabrika,İş yeri,Okul,
Dersane,Koltuk temizliği


Hasan Polatkan cad. Doğancan Sok.
ayarstemizlik26@gmail.com
0222 240 25 26 - 0536 604 64 01 - 0 542 260 86 02

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ev - Villa Temizliği   |  Ofis Temizliği   |  Alışveriş Merkezi Temizliği   |  Hastane Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik   |  Okul - Dershane Temizlik   |   Koltuk Temizleme   |  Dış Cephe Temizliği

 ESKİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Kişiler yeni hevesler ve büyük beğeni aldıkları koltuk takımlarını yeni oldukları için ilk etapta koltuk koruyucu örtüler ile kullanmak istemezler. Estetik durmayan bu örtüler kullanılmadığı takdirde de koltukların kirlenmemesi mümkün değildir.

Yeni alınan koltukların temizliğinde günümüzde profesyonel hizmet alarak ekonomik şekilde hijyeni sağlamak mümkün olsa da kişilerin bu temizlik sonrasında hijyeni uzun süre korumak adına yapması gereken belli başlı şeyler vardır. Örneğin; yastık kılıflarının yıkanabildiği fermuarlı olanlar ve minder kılıfları yıkanabilir olan koltuk takımlarına sahip kullanıcılar, bu kılıfları makinelerinde yıkayarak büyük ölçüde hijyeni sağlayabilirken, elektrikli süpürgelerde bulunan koltuk temizliği için uygun aparatlar ile de hijyen sağlanabilmektedir. Bu uygun dizayn edilmiş aparatlar aracılığı ile minderlerin ulaşılması güç iç kısımlarına ve koltuklarınızın kıvrım noktalarına ulaşabilir ve tozların, koltuklarınızın içine sinmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca günümüz teknolojisine uygun olarak modern şekilde dizayn edilmiş bir çok koltuk takımı üzerinde ne tür bir temizliğin gerektiğini belirten yönlendirme etiketi mevcuttur. Bu etiketler üzerinde yazılı olan uyarıları dikkate alarak kumaşın özelliklerine göre temizlik ve bakım yapılması ürün ömrünü uzatmaktadır.

Ayrıca yeni alınan koltuk takımlarında yaşanan lekelenme durumlarında koltuğunuzun lekelenen kısmı dışında kalan alanına zarar vermemek adına lekeyi dış çevresinden merkezine doğru temizlemek en doğru yöntemdir. Ayrıca döşemelik kumaşlar arap sabunu, beyaz sabun ya da özel koltuk şampuanları ile hav yönüne doğru silinmeli ve kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır. Kuruyana kadar evinizin sağlam bir şekilde havalanmasını sağlamak, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasına destek olacaktır. Silindikten sonra fazla ıslak bırakılan koltuklarda sıvı döşemelerden süngerlere inmekte ve kuruması zaman aldığından kötü bir koku yaymaktadır.

Koltuklarınızı uzun ömürlü kullanmanız açısından profesyonel destek almak yeni koltuklarınızın yıpranmasını engelleyecek ve size uzun yıllar deforme olmamış oturma grupları kullanma şansı sunacaktır.

Eskişehir Koltuk Yıkama Temizleme Buharılı temizlik.Buharlı koltuk temizligi .Koltuk silme.Yerinde halı yıkama.Merdiven temizliği.inşiat sonrası temizlik. Dış cephe temizliği.cam temizliği.fabika temizliği ev temizliği ofis teizliği okul temizliği cami temizliği galeri temizliği banka temizliği Temizlik Yıkama

Eskişehir Yerinde Koltuk, Halı ve Yatak Yıkama Hizmetleri

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, konusunda uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve malzemelerle kusursuz temizliği sağlıyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilirsiniz. Ev eşyalarınızın temizlenmesi konusunda hizmet veren firmamızı diğer firmalardan ayıran bir çok farkı vardır. Koltuğunuzun temizlenmesi için firmamızdan hizmet aldığınızda ayars temizlik güvencesi ile hizmet alırsınız.

Yaz yada kış bizim için fark etmiyor, her mevsimde bu işlemleri yapacak ekipmanlarımız mevcuttur. Siz kararınızı verin gerisini bize bırakın. Hijyen ekiplerimiz siz çayınızı yudumlarken çok kısa sürelerde eşyalarınızı mis kıvamına getiriceklerdir.

 Eskişehir halı yıkama koltuk yıkama sektörün de yine siz Polatlı halkına hizmet vermekten mutluluk duyar. Esk halı yıkama firması olarak kendi yetiştirdiğimiz personelimiz ile size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız koltuk yıkamada kullandığımız deterjanlar  kimyasal içermezler yıkama işini fırçalayarak tüm kiri kaybedene kadar tekrar tekrar yıkayarak tam anlamı ile uzman bir temizlik yaparak koltuklarınız yıkanır . Esk halı yıkama koltuk yıkatacak müşterilerinden önceden randevu almasını ister Polatlı halı yıkama kaliteli ve güvenilir hizmet

 Eskişehir koltuk yıkama, Polatlı koltuk temizleme